Медичне обладнання та системи відсмоктування повинні очищатися, стерилизоваться і дезинфікуватися найбільш ретельно. Це перше правило надання допомоги пацієнтам, від його виконання залежить їхнє здоров'я і життя. Інструменти забруднюються при контакті з людською шкірою і біологічними рідинами, ліками під час медичних маніпуляцій. Для їх обробки потрібні спеціальні засоби для дезінфекції та стерилізації медичних інструментів. Обробка в великих обсягах передбачає використання відповідних препаратів. Вони відрізняються підвищеною концентрацією хімічних активних компонентів, ефективно вбивають мікроби, бактерії і віруси.

Очищення, стерилізація і дезінфекція обладнання, і систем відсмоктування здійснюється з використанням засобів дезінфекції.

Для боротьби з ними потрібні сильнодіючі речовини, які в той же час повинні бути безпечними для персоналу і пацієнтів.

Якщо Вам потрібно купити засоби для дезінфекції медичних інструментів і обладнання, вибирайте продукцію безпосередньо у виробника. Компанія "УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА КОРПОРАЦІЯ" пропонує широкий асортимент хімії власного виробництва спеціально для медичних установ. Висококонцентровані засоби дезінфекції, такі як "Авеллі" - кращий вибір для державних і приватних лікарень, поліклінік, стоматологічних та косметологічних кабінетів.