Дезінфекція та стерилізація медичних інструментів проводиться для знешкодження або знищення різних мікроорганізмів. Обробка медичних інструментів включає в себе дезінфекцію, передстерилізаційне очищення і стерилізацію.

Обладнання та інструменти, які проникають в стерильні тканини організму або судини, контактуючи з кров'ю або ін'єкційними розчинами, відносяться до "критичних" предметів. Вони повинні пройти стерилізацію, щоб повністю віддалились або знищились всі види мікроорганізмів, включаючи спори бактерій. Стерилізація не може бути відносною, вона завжди абсолютна!

Можна зробити висновок, що послідовне і чітке проведення в лікувальних установах всіх заходів по проведенню дезінфекції та стерилізації, а так само вибір правильних засобів і методів обробки, дозволить значно знизити рівень внутрішньо лікарняного інфікування.

Товари та послуги для хірургічних інструментів "Авеллі" створені для очищення і дезінфекції медичного обладнання. Препарати зручні в роботі і ефективні в боротьбі з мікробами і органічними забрудненнями.

Препарати "Авеллі" застосовуються в лікувально-профілактичних установах для дезінфекції медичних інструментів, жорстких і гнучких ендоскопів, лабораторного посуду та ін. Засоби підходять для дезінфекції, поєднаною з очищенням виробів медичного призначення, ручним або механізованим способом.