Руки персоналу грають істотну роль в передачі збудників внутрішньолікарняної інфекції. численні дослідження доводять, що руки медичного персоналу значно засіяні мікроорганізмами. Тому дуже важливо правильно підібрати шкірний антисептик для рук медичного персоналу.

Шкірний антисептик "Авеллі" призначений для обробки рук хірургів, операційних медичних сестер, акушерок і інших осіб, які беруть участь в проведенні операцій, прийомі пологів; ліктьових згинів донорів, а також для обробки шкіри операційного та ін'єкційного полів пацієнтів лікувально-профілактичних установ: для гігієнічної обробки рук медичного персоналу, медичних працівників дитячих дошкільних і шкільних установ, установ соцзабезпечення (дома для людей похилого віку, інвалідів), працівників хіміко-фармацевтичних, біотехнологічних і парфюмерно-косметичних підприємств, санаторно-курортних установ, підприємств громадського харчування, об'єктів комунальних служб (В тому числі перукарень та косметичних салонів і ін.), А також для гігієнічної обробки шкіри рук і ін'єкційного поля, населенням в побуті.

Турбота про власне здоров'я - це особиста відповідальність кожної людини. Однак люди певних професій при недотриманні правил гігієни піддають ризику не тільки своє здоров'я, але і здоров'я інших людей. представники цих професій просто зобов'язані своєчасно проводити дезінфекцію рук. А тому керівникам установ потрібно забезпечити співробітників в повній мірі засобами для дезінфекції рук, купити які можна в нашій компанії.