Для використання в медичній практиці

Категорії

Медичне обладнання, інструменти та руки медичного персоналу є одними з найважливіших факторів поширення внутрішньолікарняних інфекцій. У зв'язку з цим дезінфекція виробів медичного призначення, передстерилізаційне очищення і стерилізація є основними компонентами будь-якої програми контролю інфекцій у стаціонарі. У клінічній практиці використовується широкий спектр дезінфікуючих медичних засобів, однак в літературі часто наводяться застарілі рекомендації щодо застосування дезінфектантів і антисептиків.

Медичні і санітарно-курортні установи в силу своєї специфіки орієнтуються на спеціальні санітарні норми в галузі забезпечення чистоти, безпеки і створення сприятливого середовища для перебування в них пацієнтів і відвідувачів. Тому для установ цього напрямку нашою компанією були розроблені спеціальні дезінфікуючі кошти, рекомендовані і прекрасно підходять для технологій прибирання в приміщеннях медичних установ і організацій санітарно-курортного призначення.

Як зони підвищеного ризику, установи медицини та курортні організації строго дотримуються режиму дезінфекції та прибирання, приписуваний правовими і санітарними нормами. Тут дуже важливо організувати прибирання будь-якого приміщення, кабінету і палати таким чином, щоб хвороботворні бактерії були видалені, але при цьому не відбулося перехресного забруднення - тобто перенесення забруднень одного приміщення в інше.

Всі дезінфікуючі засоби "Авеллі" пройшли необхідну кількість тестів і досліджень, для того, щоб гарантовано носити звання ефективних і безпечних. Сьогодні вони є одним з необхідних елементів протиепідеміологічних заходів, що проводяться щодня.

Наша компанія, як постачальник засобів для дезінфекції "Авеллі" надає будь-які консультації по вибору і використання продукції. Ми гарантуємо високу якість кожного засобу, а також його ефективність і безпеку для Вас.