Дезінфікуючий засіб "Авеллі" використовується з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення.

Для ефективного способу очищення і знезараження зйомних зубних протезів пропонується застосування вітчизняного дезинфікуючого засобу "Авеллі". Засіб має антимікробну активність відносно бактерій, вірусів і грибів; не викликає корозії металів, в тому числі застосовуваних в стоматології. Може бути використаний з метою профілактики протезних стоматитів.

Для дезінфекції імплантів і зйомних протезів потрібно застосовувати антибактеріальні засоби, дозволені до використання в стоматологічній практиці.

Дезінфікуючий розчин повинен бути нетоксичним для людини і безпечним для матеріалу, з якого робиться протез.

Наша компанія виробляє придатний для очищення препарат "Авеллі". Цей засіб випускається вже готовим до вживання. Він відмінно знезаражує зубопротезні імпланти, відбитки, стоматологічні інструменти. Завдяки миючим властивостям, він ефективно очищає протези від всіх видів забруднень, знищує більшість мікроорганізмів. Не викликає корозію металів, не фіксує органічні залишки.