Для використання в стоматологічній практиці

Стоматологічні втручання пред'являють підвищені вимоги до профілактики передачі інфекцій. В ході прийому стоматологічні інструменти та руки стоматолога контактують зі слизовими оболонками, відбувається контакт з біологічними рідинами. Дезінфекція поверхонь і інструментів в стоматологічному кабінеті - досить важливе і відповідальне завдання для медперсоналу.

Спектр об'єктів, що підлягає дезінфекції і стерилізації в стоматологічній клініці досить широкий. Крім традиційних поверхонь (підлога, стіни, меблі, стоматологічні крісла, підкатні меблі) і інструментів (затискачі, пінцети, шпателі, скальпелі, Распатори, кюрети, щипці), в стоматологічному кабінеті є специфічні об'єкти. До них можна віднести слюно відсмоктуючі системи, наконечники бормашин, а також оглядові дзеркала.

Крім цього, медичні та біологічні відходи стоматологічного кабінету вимагають особливої процедури по збору, дезінфекції та утилізації.

Готуючись до застосування дезинфікуючого засобу в стоматологічному кабінеті, слід пам'ятати, що через специфіку і відносну легкість зараження різними інфекціями, потрібно вибирати максимально універсальний дезінфікуючий засіб з широким спектром антимікробної активності.