Для використання в готельно-ресторанних комплексах

Призначено для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного та харчового обладнання, меблів, посуду, білизни, предметів догляду за хворими, іграшок, інвентарю, тари, трубопроводів та інших предметів і об'єктів в лікувально-профілактичних, дитячих установах, на комунальних об'єктах, підприємствах харчової промисловості та громадського харчування, залізничному транспорті, метрополітені, а також у закладах різного профілю.

Ефективно щодо патогенної мікрофлори різної етіології - бактеріальної, вірусної та грибкової.

Бездоганна санітарний стан ресторану забезпечується завдяки сучасних професійних дезінфікуючих засобів для ресторану та громадського харчування. Видалення хвороботворних мікроорганізмів, захист і догляд, продовження терміну життя робочих поверхонь і обладнання, миття підлоги, видалення неприємних запахів - необхідні щоденні процедури на будь-яких підприємствах громадського харчування і без професійних хімічних засобів, тут не обійтися.

У ресторані і на інших підприємствах громадського харчування в робочій зоні приготування їжі, а також в залі для відвідувачів, столи, барна стійка відповідно до вимог можна використовувати тільки рекомендовані і дозволені дезінфікуючі засоби для ресторану і громадського харчування які купити можна у нас, препарати сертифіковані для використання в харчовій промисловості.

Дезинфікуючі засоби для готелів

Готелі та санітарно-курортні установи мають певну специфіку, за допомогою якої може бути забезпечена чистота і безпека. У свою чергу, сприятливе середовище і Безпека для відвідувачів і пацієнтів може бути з легкістю створена за допомогою правильного підбору засобів.

На сьогоднішній день компанія "Avelli" виробляє широкий спектр спеціальних дезінфікуючих засобів, які є рекомендованим і прекрасно підходять до необхідної технології прибирання.

В асортименті засобів "Avelli" представлений широкий спектр засобів, кожен з яких пройшлов необхідні тести і дослідження, і тому може бути віднесено до категорії безпечних і ефективних. На їх основі можна з легкістю проводити щоденні протиепідемічні заходи.