В лазнях і саунах

Щодня, після закриття лазні, роблять ретельне прибирання всіх приміщень. У приміщеннях вестибюля, чекалень, роздягалень, білизняних для зберігання використаної білизни вологе прибирання проводять 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі". Під час прибирання знезаражують дивани та лави в роздягальнях і парильних дворазовим, з інтервалом 15 хвилин, протиранням прибиральним матеріалом, змоченим 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі".

Прибиральний матеріал замочують в 0,03% розчині засобу дезінфікуючого "Авеллі" на одну годину, потім промивають під проточною водою і сушать. Приміщення вбиралень знезаражують 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" не менше 2-х разів на день. Санітарно-технічне обладнання, встановлене в них, протирають дворазово прибиральним матеріалом змоченим 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі".

Ванни після кожного відвідувача дворазово, з інтервалом 15 хвилин, протирають прибиральним матеріалом, рясно змоченим зазначеним дезрозчином чистять щітками з миючим засобом і промивати гарячою водою. Пластмасові і емальовані тази після використання протирають дворазово, з інтервалом 15 хвилин, прибиральним матеріалом, змоченим 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі", через годину миють проточною водою. Чашу басейну після спорожнення знезаражують дворазовим протиранням (або зрошенням) 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі".

Через 60 хвилин дезінфікуючий розчин змивають. Поверхня басейну ретельно чистять щітками з миючими засобами та промивати гарячою водою зі шланга. Один раз в тиждень проводиться генеральне прибирання, під час якої панелі стін у всіх приміщеннях, а також лави в роздягальнях, мильних і парильних дворазово протирають (або зрошують) 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі". Через годину дезінфікуючий розчин змивають водою за допомогою шланга.