В перукарнях

Засіб дезінфікуючий "Авеллі"застосовують для проведення вологого прибирання приміщень до початку роботи або після її закінчення, а також поточного прибирання. Під час вологого прибирання приміщення (підлога, стіни), меблі, санітарно-технічне обладнання протирають протиральним матеріалом, змоченим з 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі". Після закінчення прибирання протиральний матеріал занурюють в ємність з 0,03% розчину засобу дезінфікуючого "Авеллі" на 60 хв , а потім матеріал прополіскують у воді і сушать. Обробці засобом дезінфікуючим "Авеллі" піддають інструменти і предмети з пластмас, які в процесі використання можуть викликати пошкодження шкіри. Після використання вони повністю занурюються в 0,03% розчин засобу дезінфікуючого "Авеллі" на 90 хвилин. На час проведення дезінфекції ємність щільно закривають кришкою. Після дезінфекції вироби промивають проточною водою. Гребінці знезаражують дворазовим протиранням 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" з інтервалом 15 хвилин, потім промивають під проточною водою. Ванни для ніг при виконанні педикюру після кожного відвідувача знезаражують дворазовим протиранням протиральним матеріалом, змоченим 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі", потім ретельно миють гарячою водою за допомогою щітки. Клейончатий чохол подушки, що підкладається під ногу під час педикюру, дезінфікують дворазовим протиранням дрантям, змоченою 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі", з подальшим промиванням водою.

Застосування засобу дезінфікуючого "Авеллі":

  • Косметичні інструменти, інструмент для манікюру і педикюру
  • Гребінці, ножиці, бігуді, затиски, насадки і ріжучий частина машинок для стрижки.
  • Інструментарій для виконання татуажу і перманентного макіяжу.
  • Ванночки для ніг і для рук.
  • Подушечки для манікюру, клейончатий чохол подушки, що підкладається під ногу під час педикюру.
  • Меблі (ручки дверей, ручки крісел, раковини для миття волосся, полиці робочих місць), кушетки для масажу, кабінки солярію.
  • Вологе прибирання приміщення, поєднана з дезінфекцією, в кінці зміни, усунення неприємних запахів.
  • Антисептична обробка рук майстра і клієнта перед роботою, гігієнічна обробка рук після перекуру і відвідування санвузла.
  • Усунення запаху поту ніг клієнта перед педикюром.
  • Зменшення пітливості ніг, усунення запахів у взутті, профілактика грибкових захворювань.

Ємності з розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" на робочих місцях повинні мати етикетки із зазначенням найменування препарату і дати його приготування.