В готелях

Після звільнення номера прибирання санвузлів проводять 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" з обов'язковим знезараженням санітарно-технічного обладнання. Умивальник, ванну (піддон для душа), біде, унітаз знезаражують дворазовим, з інтервалом 15 хвилин, протиранням протиральним матеріалом, змоченим дезрозчином. Через годину дезінфікуючий розчин змивають проточною водою.

Протиральний матеріал знезаражують в 0,03% розчині засобу дезінфікуючого "Авеллі" протягом 60 хвилин, потім миють і сушать. У душових загального користування при щоденному прибиранні знезаражують 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" банкетки, кахельні стіни на висоту 2 м, підлогу. Гумові килимки знезаражують дворазовим протиранням з інтервалом 15 хвилин, через годину дезрозчин змивають.

У білизняних для зберігання чистої білизни вологе прибирання 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" проводять один раз в тиждень. Дезинфікуючим розчином обробляють також і стелажі для зберігання чистої білизни. У білизняних для брудної білизни вологе прибирання 0,03% розчином засобу дезінфікуючого "Авеллі" проводиться після кожного сортування брудної білизни і відправки його в пральню. Протиральний матеріал після збирання знезаражують протягом 1 години в 0,03% розчині засобу дезінфікуючого "Авеллі".