В косметології

У нашого організму достатньо ресурсів, щоб довго залишатися молодим. Для цього йому потрібно створити необхідні умови. Перш за все, необхідно звернути увагу на наше захисне покриття - шкіру. Існуючі технології косметики припускають широке використання кремів та ін. При їх нанесенні відбувається закупорювання порів, і це природно призводить до порушення дихальних функцій шкіри, а також до погіршення потовиділення. Це викликає небажану зміну кольору обличчя, появу вугрів і прищів. Шкодить шкірі і застосування різних косметичних засобів, що містять спирт. Регулярне умивання засобом дезінфікуючим "Авеллі" запобігає появі зморшок і розгладжує вже наявні, пом'якшує шкіру, надаючи їй здоровий вигляд. Після споліскування волосся такою водою вони набувають блиск, зменшується їх випадання. Володіючи протизапальною дією, засіб дезінфікуючий "Авеллі" прискорює загоєння ран, порізів, опіків. Полоскання рота запобігає карієсу.

Догляд за шкірою обличчя, шиї, рук, ніг.

Для поліпшення харчування шкіри, відновлення її дихальних функцій, шкірної (капілярної) системи кровообігу, виконання нею функції нирок, нервової системи, шкіру необхідно очищати від атмосферних забруднень, шкірного жиру, слідів макіяжу на обличчі і відмерлих клітин. Існуючі розчини для цього містять спирт, що викликає сухість шкіри, або дорогі і недоступні більшості населення ( "Очищаюче молочко", "Лосьйон-тонік", "Очищуючі емульсія-крем" та ін.) Застосування в великих кількостях різних кремів, масок призводить до порушення функцій шкіри. Замість цих коштів слід використовувати засіб дезінфікуючий "Авеллі" , який за рахунок своєї біологічної активності, по-перше, дезінфікує шкіру, а по-друге, відновлює її природний баланс, знімає роздратування, заспокоює, підвищує рівень захисних реакцій шкіри. Для цього кожен день необхідно вмиватися засобом дезінфікуючим "Авеллі" . Після висихання шкіри обличчя, шиї, рук і ніг можна повторити процедуру. Використання засобу як біостимулятора і антиоксиданту активізує роботу клітин шкіри обличчя. Корисно також через день вранці застосовувати для шиї компрес із засобу дезінфікуючого "Авеллі" ) (15-20 хв.) Така процедура догляду за шкірою обличчя та шиї омолоджує шкіру, сприяє зникненню вугрів, прищів, печінкових плям. Для ліквідації останніх також ефективне застосування примочок із засобу дезінфікуючого "Авеллі" . У більшості випадків, у пацієнтів скорочується витрата поживних і зволожуючих кремів, а деякі з них взагалі перестають користуватися ними. Засіб дезінфікуючий "Авеллі" може в повному обсязі замінити відомі очищаючі засоби для шкіри обличчя. Після звичайного ранкового і вечірнього вмивання, корисно кілька разів з інтервалом в 1-2 хвилини обмити обличчя, шию, руки, вуха засобом дезінфікуючим "Авеллі" . Давши їй кожен раз мимоволі випаруватися, шкіра стає пружною, еластичною. Вмийтеся засобом дезінфікуючим "Авеллі" , і Ви зверніте увагу на те, що зникло відчуття стягування шкіри, яке виникає при використанні водопровідної води. Якщо у вас на морозі червоніє ніс, то допоможуть теплі компреси із засобу дезінфікуючого "Авеллі" на 15-20 хвилин. Після цього слід зробити легкий масаж від кінчика носа до його основи. Запобігають замерзанню рук на морозі контрастні ванночки із засобу дезінфікуючого "Авеллі" . Руки опускають по черзі на 5 хв. то в тепле, то в холодний засіб. Потім рукам роблять масаж. Для попередження подразнення шкіри після гоління корисно обполіскувати шкіру засобом дезінфікуючим "Авеллі" (замість одеколону, гелю або лосьйону після гоління). Через 2-3 хвилини можна повторити ополіскування. При пітливості ніг - вимити ноги теплою водою і насухо витерти, потім змочити засобом дезінфікуючим "Авеллі", дати їм висохнути. Взуття протерти зсередини ганчіркою, змоченою в засобі. Запах зникає.

Догляд за волоссям.

Ефективно мити голову засобом дезінфікуючим "Авеллі", з шампунем. Для миття застосовувати засіб з невеликою добавкою шампуню. Обполіскувати голову засобом, але без шампуню. Волосся стає м'якшим. Багато випадків успішного застосування засобу дезінфікуючого "Авеллі", для попередження сильного випадіння волосся. Необхідно мити голову підігрітим до 35-40 ° С засобом дезінфікуючим "Авеллі", протягом 2-3 тижнів. Після миття волосся окутати рушником, і в такому стані потримати 15-20 хв. Застосування засобу дезінфікуючого "Авеллі", з названої вище технології зміцнює цибулини волосся, відновлює структуру волосся, запобігає їх випадання і повертає їм еластичність і природний блиск. Багато неприємностей викликає лупа, причиною якої є грибкове захворювання. З досвіду боротьби з лупою ефективними виявилися дві процедури лікування. Перша: 2-3 рази в тиждень після миття голови витерти волосся і змочити підігрітий засобом дезінфікуючим "Авеллі", . Через 8-10 хвилин ретельно промити волосся теплою засобом і, не витираючи, дати висохнути. Друга: протягом усього тижня, вечорами втирати теплий засіб дезінфікуючий "Авеллі", в шкіру голови протягом 1-2 хвилин. Курс лікування - 1 місяць. Для миття голови можна використовувати "дитяче" мило. Можна після миття голови ополіскувати волосся екстрактом з молодого березового листя або з листя кропиви і лише потім, через 15-20 хвилин, застосовувати засіб дезінфікуючий "Авеллі". Курс лікування краще проводити навесні. Використання засобу дезінфікуючого "Авеллі" для боротьби з лупою знімає свербіж і подразнення шкіри голови, відновлює здоров'я шкірному покрову. Позбавлення від лупи надає волоссю пишність і доглянутий вигляд, покращує їх структуру.